Specjaliści od instalacji Na rynku od 1990 roku

 

Jesteśmy firmą instalacyjną obsługującą   klienta   od   A   do   Z

• doradzamy • wykonujemy projekt • pilotujemy wydanie wszelkich warunków technicznych, decyzji wraz z pozwoleniem na budowę (składamy wnioski i odbieramy decyzje) • dostarczamy materiał • wykonujemy roboty budowlane • podejmujemy obowiązki kierownika budowy - prowadzimy dziennik budowy • dokonujemy wszelkich prób - odbiorów • formalnie kończymy budowę •

Napisz do nas

Na rynku
od 1990 roku

O Firmie

Jesteśmy firmą działającą na rynku szczecińskim od 1990 roku. Naszą dewizą jest zapewnienie klientowi kompleksowej obsługi. I udaje się nam to, dzięki rzetelnej pracy naszego zespołu oraz niezawodności materiałów instalacyjnych - posiadających światową renomę.

Mamy dwudziesoletnie doświadczenie w projektowaniu budowlanym - ze szczególnym uwzględnieniem projektów instalacji i sieci: gazowych, centralnego ogrzewania, wodnych i kanalizacyjnych oraz kotłowni gazowych i olejowych. Jako pierwsi w Szczecińskiem rozpoczęliśmy w 1991 roku projektowanie sieci gazowych w technologii P.E. Od początku istnienia wykonujemy projekty budowlane gazociągów i przyłączy dla Zakładu Gazowniczego w Szczecinie – na terenie byłych województw szczecińskiego i gorzowskiego. Również dla Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Szczecinie wykonujemy projekty sieci wodociągowych. Na zlecenie Urzędów Gmin wykonaliśmy wiele projektów sieci kanalizacji deszczowej i sanitarnej (grawitacyjej i tłocznej) dużych obszarów. W naszej pracowni powstało wiele projektów wielobranżowych obiektów budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego, uzbrojenia terenów osiedli mieszkaniowych i terenów przemysłowych.   

Doświadczenie w wykonawstwie jest niemniejsze, od roku 1995 wykonujemy instaacje centralnego ogrzewania, wod-kan, gazowe, sieci i przyłącza gazowe, wodociągowe i kanalizacyjne oraz kotłownie gazowe i olejowe. Naszymi Zleceniodawcami są osoby prywatne jak i instytucjonalne, deweloperzy itp. Wykorzystane technologie i materiały instalacyjne znanych producentów pozwalają na uzyskanie doskonałego i niezawodnego efektu końcowego. Współpracujemy ściśle z serwisami firm Junkiers i Vaillant.

Obsługa kompleksowa to nie tylko samo projektowanie + wykonawstwo, firma „GOLECH” uzyskuje w imieniu Inwestora potrzebne warunki techniczne, opinie kominiarskie, wszelkie formalno – prawne uzgodnienia, decyzje administracyjnez z pozwoleniem na budowę włącznie. W naszym zakresie są również roboty geodezyjne: wykonanie wtórników do celów projektowych, tyczenie obiektów budowlanych, inwentaryzacja powykonawcza, roboty geologiczne: badanie gruntów oraz kosztorysowanie robót budowlanych.

Klient nie musi się więc o nic martwić. Wystarczy, że przedstawi nam swoje potrzeby. My zajmiemy się resztą. W Przedsiębiorstwie Techniczno – Handlowym „GOLECH” łączymy długoletnie doświadczenie kadry inżynierskiej z najnowszymi osiągnięciami techniki i technologii. Systematycznie podnosimy kwalifikacje naszych fachowców. Tak by sprostać coraz bardziej wyrafinowanym technologiom oraz potrzebom Inwestorów.

Będzie nam więc bardzo miło powitać Państwa w gronie naszych zadowolonych Klientów.